Електро-Захід Електро Захід Українська Русский Polska
There are no translations available.

Правила Конкурсу дитячого малюнка «Збережемо природу України!»

1. Мета Конкурсу. Головна мета Конкурсу дитячого малюнка «Збережемо природу України!» (надалі Конкурсу) –  підвищення рівня знань дітей про екологічні проблеми України та заохочення їх до захисту навколишнього середовища, сприяння розвитку дитячої творчості, залучення широкого кола дітей до активних дій, підвищення творчого інтелектуального рівня підростаючого покоління. Головними завданнями Конкурсу є: – привернути увагу громадян до проблем екології, – усвідомлювати відповідальність кожного за свої дії перед нащадками; – відзначити найкращі мистецькі роботи.

2. Організатори Конкурсу. Організатором Конкурсу є ТзОВ «ДК Електро-Захід».  Безпосередню організацію та проведення конкурсу здійснює Організаційний комітет, суддівство – незалежне журі з числа педагогів та відомих діячів культури, склад якого затверджується Оргкомітетом.

3. Час проведення Конкурсу. Конкурс дитячого малюнка проводиться з 10 квітня 2011р. до 25 травня 2011р. Для участі в конкурсі необхідно до 25 травня 2011 року надіслати малюнки на поштову адресу Організатора конкурсу: 79049, м.Львів, а/с 10466

4. Учасники Конкурсу. До участі в Конкурсі запрошуються діти віком до 12 років, учні загальноосвітніх навчальних закладів та вихованці позашкільних навчальних закладів відповідного віку.

5. Подання малюнків на Конкурс. Участь у Конкурсі можуть брати лише індивідуальні дитячі роботи (малюнки), що відповідають таким вимогам: 1) малюнки мають бути виконані автором самостійно; 2) висвітлювати тему Конкурсу («Збережемо природу України!»);  3) бути оригінальними (забороняється копіювання та запозичення тем). На звороті роботи  зазначити назву малюнка, прізвище, ім’я, вік автора, клас і назву навчального закладу.  Додатково потрібно вказати домашню поштову адресу, контактні телефони, електронну адресу, які не будуть розголошуватися. Один автор може подати на Конкурс три власні роботи.

6. Теми малюнків. Тематика малюнків обирається автором на власний розсуд відповідно до загальної теми Конкурсу. Подані на Конкурс роботи можуть бути виконані у довільній графічній чи живописній техніці на аркушах паперу формату А-4. Роботи не оформляються в рамку чи паспарту.

7. Визначення найкращих робіт. Малюнки, що відповідають вимогам Конкурсу, будуть розміщені на сайті Організатора. Для розгляду і подальшої оцінки якості виконання дитячих художніх робіт буде проведено голосування на сайті. Затверджений Огкомітетом склад журі Конкурсу з 25 травня 2011р. до 31 травня 2011р. визначить найкращі роботи.

8. Право на використання надісланих робіт. Кожен учасник Конкурсу погоджується з тим, що його малюнок без відповідних перемовин з автором може бути використано Організатором  для розміщення у мережі Інтернет,  видання рекламних листівок тощо.

9. Нагородження переможців. Призовий фонд  Конкурсу складається з 3 (трьох) премій та заохочувальних призів. Нагородження переможців відбудеться 02 червня 2011р. у м.Львові. Про час і місце нагородження буде повідомлено переможцям після підведення підсумків Конкурсу та оприлюднення результатів на сайті www.elektrozahid.com.ua

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

You are here: Home