Електро-Захід Електро Захід Українська Русский Polska
There are no translations available.

Гігантська бурова машина Big Becky ("Велика Беккі") 13 травня, завершила прокладку тунелю довжиною 10,2 кілометра під Ніагарським водоспадом у Канаді. Як пишуть місцеві ЗМІ з посиланням на повідомлення влади провінції Онтаріо, тунель створюється для подачі води для комплексу гідроелектростанцій ім.Сера Адама Бека (Sir Adam Beck hydroelectric power stations). Це дозволить збільшити об'єм води, що падає на турбіни, на 500 м3/сек, а річний виробіток на 1,6 ТБ /год.

Діаметр нового тунелю становить 14,4 метра. Таким чином, тунель під Ніагарським водоспадом у півтора рази ширша, ніж тунель під Ла-Маншем, що з'єднує Великобританію з материковою Європою (8,6 м). Роботи з будівництва споруди вартістю близько 1,6 млрд доларів завершаться у 2013р.

Її появу на поверхні привітав прем'єр провінції Онтаріо Далтон Макгінті. Незважаючи на те, що витрати на прокладання тунелю виявилися у 2 рази вищі від передбачуваних, він залишився задоволений результатом. Д. Макгінті зазначив, що вартість проекту в даному випадку не має особливого значення, оскільки тунель розрахований на 100 років роботи і забезпечить електроенергією 160 тис. будинків.

Джерело top.rbc.ru

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

You are here: Home