Електро-Захід Електро Захід Українська Русский Polska
E-mail Print PDF
There are no translations available.

Львів розвиватиме проекти з енергоефективності

23 квітня 2013р. відбулася зустріч першого заступника міського голови Львова Олега Синютки з Надзвичайним і Повноважним Послом Великобританії в Україні Саймоном Смітом. Сторони обговорили можливість спільної реалізації проектів з енергоефективності та подальшої співпраці Львова з містами Великобританії.

Посол зазначив, що готовий допомагати столиці Галичини в залученні британських інвестицій, зокрема, й у галузі енергозбереження. Олег Синютка зазначив, що Львів готовий залучати іноземні інвестиції в розвиток промисловості та створення індустріальних зон.

Форум прихильників альтернативної енергетики

У Львові 6-7 червня 2013 р. відбудеться Форум прихильників альтернативної енергетики, на котрому будуть обговорені практичні питання розвитку альтернативної енергетики в Україні. Про це повідомила прес-служба Львівської облдержадміністрації. Учасники Форуму – керівники провідних енергетичних компаній, інвестори, фінансисти, експерти і представники державних і місцевих органів влади.

На форумі розлядатимуть практичні аспекти фінансування та правового регулювання реалізації проектів у сфері альтернативної енергетики, розглянуть успішні приклади з практики лідерів ринку в секторі відновлюваної енергії.

Будівництво міні-ГЕС в Карпатах

Україна, зокрема, Карпатський регіон, за словами організаторів Форуму, є дуже перспективними у сфері використання поновлюваних джерел енергії. Тут існує значний потенціал для вітро-, гідро- та біоенергетики.

Проте, будівництво міні-ГЕС в Карпатах викликало протести громадськості. Екологи та місцеві жителі вважають, що шкода для довкілля від масштабної забудови гірських річок може переважити сумнівні вигоди, які пообіцяли інвестори проектів.

Проти будівництва малих гідроелектростанцій у Карпатах виступили активісти вже з понад 100 міст України і світу. Будівництво міні-ГЕС було тимчасово призупинено, а громадські слухання ще тривають.

За матеріалами ЗМІ

 

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

You are here: News Енергозбереження: напрямки розвитку