Електро-Захід Електро Захід Українська Русский Polska
E-mail Print PDF
There are no translations available.

2018 року фірмі «ДК Електро-Захід» виповнилося 10 років. Товариство «ДК Електро-Захід» 19-20 травня разом із друзями відзначили ювілей спільною поїздкою в Карпати. Розділили радість святкування співробітники і друзі компанії з сім’ями.

10 років «ДК Електро-Захід» успішно займається продажем промислового обладнання по всій Україні. Налагоджується співробітництво з іноземними партнерами. Якість, відповідальність, довіра – основні принципи компанії «ДК Електро-Захід».

Як було зазначено в урочистій промові на честь святкування, засновники бізнесу починали у 2008 році практично «з нуля». За 10 років напруженої праці на ринку фірма зарекомендувала себе надійним партнером і досягла лідируючих позицій у продажу товарів.

У своїх виступах друзі ювілярів відзначили, що на своєму шляху фірма «ДК Електро-Захід» подолала багато труднощів і перешкод. Прозвучали слова щирої подяки співробітникам компанії за вагомий внесок у формування, розвиток і процвітання компанії. Виступаючі побажали засновникам і працівникам не зупинятися на досягнутому, підкорювати нові вершини.

Гості свята у дружній невимушеній атмосфері веселилися, куштували бограч, ароматний шашлик та інші страви, які по-особливому смакували на чистому гірському повітрі. Басейн, сауна, бадмінтон, теніс, більярд, пісні – усе це допомогло сповна насолодитися святкуванням ювілею фірми. Увечері була дискотека у стилі 80-х, пісні під гітару біля вогнища.

Ранок наступного дня почався для співробітників і друзів компанії з кави та сніданку на фоні неймовірних краєвидів. Солодкий сон, ранкова пробіжка, фотосесія, прогулянка і навіть сходження на вершину гори – кожний знайшов собі заняття до душі. Непомітно промайнув час відпочинку. На обід - смажені на вогнищі ковбаски, банош та спільна фотографія на пам’ять перед виїздом.

По дорозі до Львова вирішили заїхати в історико-культурний заповідник Тустань– одне з наймальовничіших місць в Україні. В XIII ст. тут існувала фортеця, стінами якої були природні скелі. Це унікальна історико-архітектурна пам’ятка, що не має аналогів у Європі. Невелика подорож у давні часи, короткий перепочинок, чиста вода з цілющого джерела – так завершився дружній сімейний відпочинок. Фотозвіт про ювілей компанії ми розмістили у соціальних мережах.

Святкування ювілею компанії «ДК Електро-Захід» зміцнює командний дух, згуртовує групу співпрацівників у колектив, формує команду однодумців. Сподіваємося, що такі поїздки з друзями та сім’ями надихнуть колектив до нових звершень, успішного досягнення спільної мети.
 

 

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

You are here: News "ДК Електро-Захід" святкує 10 років