Електро-Захід Електро Захід Українська Русский Polska
E-mail Print PDF
There are no translations available.

У Львові оголосили конкурс серед багатоквартирних будинків Залізничного та Шевченківського районів на безкоштовне встановлення регуляторів подачі тепла.

З такою ініціативою у рамках акції "Ваш енергоефективний Дім» виступила будівельна корпорація РІЕЛ. Новітні системи енергозбереження — це запорука економії на витратах за опалення, - стверджує Ростислав Мельник, президент будівельної корпорації РІЕЛ.

Залежно від технічних характеристик будинку, пропонується впровадження системи енергозбереження двох типів: поквартирне та загальнобудинкове регулювання енерговитрат. За словами заступника директора з капітального будівництва корпорації РІЕЛ Миколи Магасевича, керувати подачею тепла до квартири при поквартирному регулюванні можна навіть зі смартфона.

Голова ОСББ (голова кооперативу, начальник ЖКГ чи керівник іншої форми управління будинком) має зібрати письмові згоди від мешканців та зареєструвати будинок у конкурсі, відправивши повідомлення на електронну адресу РІЕЛ. Мешканцям багатоквартирних будинків для участі у конкурсі на безкоштовне встановлення сучасних систем енергозбереження необхідно проголосувати на сайті energodim.riel.ua за свій будинок та надати згоду голові ОСББ, ЛКП або управляючої організації.

З деталями конкурсу можна ознайомитись на порталі будівельної корпорації РІЕЛ. Голосування триватиме до 26.04.2019р. включно.

За матеріалами ЗМІ

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

You are here: News Конкурс на безкоштовне встановлення регуляторів подачі тепла