Електро-Захід Електро Захід Українська Русский Polska

Знижка на станцію управління

There are no translations available.

Акція від Електро-Захід

Літо продовжується, незважаючи на погодні варіації. Для когось омріяна відпустка тільки починається, а хтось уже з новими силами приступив до роботи.

Сюрпризи погоди часом бувають не дуже приємними – то спека дошкуляє, то холодні дощі. Відповідно зростає потреба у використанні насосів, які застосовуються практично в усіх сферах життєдіяльності людини.

Електро-Захід підготував для своїх клієнтів приємний сюрприз – нову акцію*. Купуючи у нас насос, Ви автоматично отримуєте вигідну знижку 10% на станцію управління насосом «Каскад». І це ще не все: при купівлі станції управління ми даємо знижку 10% на насос типу ЕЦВ (ЭЦВ).

Ефективність застосування станції управління

Передбачливі клієнти, вирішуючи завдання безперебійного водопостачання, купують станцію управління. Таким чином, Ви отримуєте подвійну вигоду – придбаєте необхідне насосне обладнання і станцію управління та захисту електродвигуна насоса за вигідною ціною.

Автоматична станція управління контролює показники параметрів системи і визначає оптимальний режим роботи глибинних насосів: виробляє плавний пуск агрегатів в необхідній послідовності, стежить за тиском у водопровідному колекторі, контролює швидкість обертання двигунів, запобігає перевантаження.

Виробники насосів рекомендують не використовувати насоси без станції управління.
Результати установки станції управління насосами помітно відразу:

· значно збільшується експлуатаційний ресурс глибинних насосів

· зменшується ймовірність аварійних ситуацій

· знижується рівень енергоспоживання.

Отже, Ви вирішили придбати станцію управління Каскад? Дзвоніть нам (032) 245 47 53.

Гарного Вам літа!

*Акція діє до 1 жовтня 2012р.

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

You are here: Promotion Знижка на станцію управління