Електро-Захід Електро Захід Українська Русский Polska
E-mail Print PDF
There are no translations available.

 

 

13 травня 2013 у філармонії відбувся гала-концерт щорічного конкурсу «Юні таланти Львова», під час якого нагороджено володарів Гран Прі. Нагороди юним львівським музикантам вручив мер Львова Андрій Садовий.

 

Уже 15 років «Юні таланти Львова» організовує міське управління культури.

Метою конкурсу є виявлення обдарованих учнів, узагальнення методик викладання, розповсюдження досвіду викладачі та популяризації творів українських композиторів.

 

Конкурс проводять у 2 тури у номінаціях: «Фортепіано», «Струнно-смичкові інструменти», «Духові та ударні інструменти», «Сольний спів», «Народні інструменти», «Юний концертмейстер». Для оцінки рівня підготовки конкурсантів запрошують фахове журі.

 

Як повідомила прес-служба міськради Львова, кожного року в конкурсі бере участь понад 300 учасників. За 15 років у конкурсі взяло участь понад 5 тис. учнів. Переможці конкурсів мали можливість відпочити у таборі «Артек». Багато лауреатів продовжили своє навчання у музичних закладах.

 

Відбірковий тур конкурсу проходив у мистецьких та музичних школах м.Львова у квітні. В заключному турі взяло участь близько 350 дітей, з яких 280 відзначено дипломами управління культури ЛМР. Також 4 володарі Гран Прі отримають грошову винагороду – по 1 тис грн.

 

Переможці конкурсу «Юні таланти Львова» беруть участь у міжнародних конкурсах. Цьогорічні конкурсанти виступали у Чехії та Франції та посіли призові місця.

 

За матеріалами ЗМІ

 

 

 

 

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

You are here: News Садовий вручив нагороди юним музикантам