Електро-Захід Електро Захід Українська Русский English
There are no translations available.

Пристрої плавного пуску асинхронних двигунів - це пристрої, які значно збільшують термін експлуатації електродвигунів і виконавчих пристроїв, що працюють від валу цього двигуна. При подачі напруги живлення звичайним способом, відбуваються процеси, що руйнують електродвигун.

Пристрій плавного пуску електродвигунів об'єднує функції плавного пуску і гальмування, захисту механізмів і електродвигунів, а також зв'язку з системами автоматизації.

Плавний пуск із допомогою софтстартера реалізується повільним підйомом напруги для плавного розгону двигуна і зниження пускових струмів. Регульованими параметрами зазвичай є початкова напруга, час розгону і час гальмування електродвигуна.

При виборі пристрою плавного пуску необхідно враховувати:

1. Струм електродвигуна. Необхідно вибирати пристрій плавного пуску по максимальному струму навантаження двигуна, який не повинен перевищувати струм граничного навантаження пристрою плавного пуску.

2. Максимальна кількість запусків на годину. Зазвичай вона обмежена
пристроєм плавного пуску . Необхідно, щоб кількість запусків електродвигуна на годину не перевищувала цей параметр.

3. Напругу мережі. Кожен пристрій плавного пуску розрахований на роботу при певній напрузі. Напруга мережі живлення повинна відповідати паспортним значенням
пристрою плавного пуску.

Джерело www.proelectro.info

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

You are here: Home