Електро-Захід Електро Захід Українська Русский English
Email Drukuj PDF
There are no translations available.

Першу вітрову електростанцію (ВЕС) в Україні було збудовано 1931 року поблизу Севастополя. На той час вона була найбільшою у світі. Зараз найбільшою в Україні є Донузлавська ВЕС у Криму, яка має 53 вітроагрегати. Загалом будівництво об’єктів альтернативної енергетики є досить привабливим для інвесторів.  Французькі компанії планують побудувати в Україні вітряні електростанції сумарною потужністю понад 1,5 гігават до середини 2016 року.

На Львівщині ЄБРР готовий профінансувати будівництво під Старим Самбором ВЕС загальною потужністю 12,5 МВт, яку збирається будувати «Еко-Оптіма». У Городоцькому районі компанія з Німеччини «Нью Енерджі Груп» теж хоче збудувати вітрову електростанцію. Планується встановити на території колишнього військового аеродрому в с.Черляни 8 вітряків, які матимуть загальну потужність 24 МВт.

Представники французьких компаній «Бетен Інтернешнл» та «Валорем» у 2010р. презентували інвестиційний проект будівництва сучасної вітроелектростанції на території Дрогобицького району потужністю 10 МВт. У перспективі такі станції згадані компанії планують збудувати на території Жидачівського, Пустомитівського, Сколівського районів Львівської області.

У Львівській області діє Трускавецька вітроелектростанція на горі Бухів (Східницька ВЕС). Ведеться будівництво двох вітрових електростанцій у Турківському районі. Перспективними щодо розвитку вітроенергетики, окрім згаданих, є Дрогобицький, Золочівський, Мостиський, Яворівський, Сколівський райони Львівщини.

За матеріалами з мережі Інтернет

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

You are here: Nowo?ci Вітроенергетика на Львівщині