Електро-Захід Електро Захід Українська Polska English
There are no translations available.

Редуктор

Редуктор - це пристрій, механізм, що перетворює високу кутову швидкість обертання вхідного валу в меншу на вихідному валі, підвищуючи при цьому крутний момент.

Редуктори можна класифікувати за такими ознаками:

  • за типом передач і числом ступенів;
  • за розміщенням осі вхідного/вихідного валів у просторі та відносно один одного;
  • за способом кріплення.

Застосування редукторів

Як привідне обладнання редуктори широко застосовуються в різних галузях життєдіяльності, в тому числі, у промисловому виробництві.  Дані пристрої є одним зі складових елементів підйомного обладнання, металообробних і деревообробних верстатів, мотор-редукторів та інших механізмів у виробничих процесах.

Мотор-редуктор 

Мотор-редуктор - це самостійний окремий агрегат, який складається з електричного двигуна і редуктора, що з’єднані у моноблок. Найчастіше у промисловості використовують черв'ячні, планетарні та циліндричні мотор-редуктори.

Редуктори черв'ячні типу РЧМ

Редуктори черв'ячні типу PMRV

Редуктори циліндричні типу ERC 

Мотор-редуктори черв'ячні

Мотор-редуктори планетарні

Щоб детальніше дізнатись, який тип редуктора, мотор-редуктора підібрати і купити, ви можете звернутися до фахівців "ДК Електро-Захід" за тел. (032) 245-47-53, моб. +38 067 672 37 78.

"ДК Електро-Захід" представляє в Україні компанію PROMOTOR, яка є одним із лідерів польського ринку з реалізації загальнопромислових двигунів, редукторів та мотор-редукторів.

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

You are here: Мотор-редукторы