Електро-Захід Електро Захід Українська Русский Polska
There are no translations available.

alt

«МПЗК-60РКС» - мікропроцесорний прилад захисту і контролю. Призначений для управління і контролю швидкості транспортера, а також захисту трифазного електродвигуна транспортера.

Застосовується для захисту і управління стрічкових і скребкових транспортерів, норій, конвеєрів, валів, барабанів.

Підключення трифазної силового ланцюга виробляється без застосування силових клемних колодок або затискачів (силові дроти простягаються через три отвори в корпусі виробу) і інформація про параметри силового ланцюга знімається за допомогою оригінальних трансформаторів.

Для оперативного аналізу причини виникнення аварії в «МПЗК-60 РКС» використовуються коди аварій. При виникненні аварії відбувається відключення ланцюга управління електродвигуном і на цифровому світлодіодному індикаторі відображається в буквено-цифровому вигляді код аварії. Конструктивно «МПЗК-60» являє собою пропіленовий жароміцний корпус, всередині якого розташовані елементи контролю, комутації та індикації.

Прилад контролю і захисту транспортера «МПЗК-60 РКС» забезпечує:

Захист транспортера при зниженні швидкості транспортера, сході або обриві стрічки, спрацьовуванні датчика підпору (при заповненні приймального бункера).
Захист електродвигуна транспортера при недопустимих перевантаженнях по струму в момент пуску і робочому режимі, обриві однієї або двох фаз, асиметрії напруги живлення, холостому ході електродвигуна.
Управління та контроль транспортера і його електродвигуна (контроль та індикацію швидкості обертання транспортера, контроль та індикацію робочого струму електродвигуна, контроль та індикацію аварійного стану транспортера і його електродвигуна) забезпечує можливість підключення сигнальної апаратури, за допомогою вбудованого додаткового реле

Автоматичне управління забезпечує:

Контроль і індикацію робочого струму електродвигуна транспортера.
Контроль і індикацію частоти обертання барабанів транспортера.
Контроль і індикацію аварійного стану транспортера і його електродвигуна.
Можливість підключення сигнальної апаратури при аварійній ситуації, за допомогою вбудованого додаткового реле.


Гарантійний термін експлуатації 18 місяців з дня продажу.

Скачати паспорт виробу

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

You are here: Станції автоматичного управління, пристрої захисту та контролю двигунів насосів вентиляторів та ін.