Електро-Захід Електро Захід Українська Русский Polska
There are no translations available.

alt

Прилад «МПЗК-160 РКС»

Мікропроцесорний прилад захисту і контролю транспортера «МПЗК-160РКС». Призначений для дистанційного керування електроприводом і контролю швидкості транспортера, а також захисту трифазного електродвигуна. Застосовується для захисту і управління стрічкових і скребкових транспортерів, норій, конвеєрів, барабанів.

Прилад «МПЗК-160 РКС» забезпечує:

    
Контроль і індикацію швидкості руху стрічки транспортера;
    
Контроль та індикація робочого струму електродвигуна транспортера;
    
3-х рівневу індикацію наповнення бункера (за трьома ємнісним датчикам);
    
Захист по обриву, останову, сходу стрічки транспортера;
    
Захист електродвигуна по обриву фаз, перекосу фаз, перевантаження, холостому ходу;
    
Захист при переповненні бункера.

Для оперативного аналізу причини виникнення аварії в «МПЗК-160 РКС» використовуються коди аварій. При виникненні аварії відбувається відключення ланцюга управління електродвигуном і на цифровому світлодіодному індикаторі відображається в буквено-цифровому вигляді код аварії.

Вбудований інтерфейс RS-485 (протокол Modbus RTU) дає можливість контролю параметрів електроприводу транспортера (струм, код аварії, швидкість і контроль рівня наповнення бункера) і дистанційного керування (включення, виключення і зміна налаштувань у сервісному режимі) за умови підключення до пульта диспетчеризації зі вбудованим ПЛК (промисловим логічним контролером) або до персонального комп'ютера з встановленою SCADA-системою.

Додатково в сервісному режимі за узгодженням з виробником можлива зміна налаштувань по чутливості приладу до перекосу фаз і чутливості до струмового перевантаження під час пуску електродвигуна (регулюється зміною часу пуску в секундах).

Скачати паспорт виробу

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

You are here: Станції автоматичного управління, пристрої захисту та контролю двигунів насосів вентиляторів та ін.