Електро-Захід Електро Захід Русский Polska English
Глибинні (заглибні) насоси ЕЦВ  

Насос погружной (глубинный) ЭЦВНасоси ЕЦВ (ЕВВ)

Насоси "погружні" (глибинні) типу ЕЦВ (ЕВВ) призначені для підйому води загальною мінералізацією (сухий залишок) не більше 1500 мг / л, водневим показником рН6 ,5-9, 5, температурою до 298К (25 ° С) з масовою часткою твердих механічних домішок не більше 0,01%, змістом хлоридів не більше 350 мг / л, сульфатів - не більше 500 мг / л, сірководню - не більше 1,5 мг / л.

Насоси виготовляються для загального застосування і для експорту в кліматичних виконаннях УІТ.

Наше підприємство пропонує глибинні насоси основних українських виробників:

ЗАТ "Херсонський електромеханічний завод" м.Херсон.

ТОВ ВКП “Азовенергомаш ” м. Бердянськ.

 

Рекомендації по експлуатації насосів ЕЦВ

Повний комплект установки складається з відцентрового насоса, заглибного електродвигуна, струмопровідного кабелю, водопідйомного трубопроводу, обладнання устя свердловини (опорного пристрою, засувки, манометра з триходовим краном) і приладами автоматики.

Насосна уcтановка підвішується у свердловині на колоні водопідйомних труб і спускається у воду так, щоб верхній фланець клапанної коробки був нижче динамічного рівня у свердловині не менше, ніж на 1,5 метра.

Кожна ступінь свердловинного заглибного насоса складається з робочого колеса, лопаточного відведення та обойми. Вода надходить у насос через корпус основи на робоче колесо, що виготовляється із пластмаси (ударостійкий полістирол) або бронзи.

Підшипники заглибного насоса ЕЦВ змащуються відкачуваною водою. Погружний насос ніколи не повинен працювати «всуху» - навіть короткочасне включення насоса в роботу без води призводить до пошкодження підшипників обмотки двигуна.

Насос оснащений зворотним клапаном тарілчастого або кулькового типу, який, утримуючи стовп води у трубопроводі при зупинках насоса, полегшує повторний запуск насосного агрегату та оберігає від зворотного обертання коліс насоса і двигуна при раптовому відключенні останнього.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

You are here: Насоси свердловинні