Електро-Захід Електро Захід Русский Polska English
Глибинні (заглибні) насоси ЕЦВ

Насос погружной (глубинный) ЭЦВНасоси "погружні" (глибинні) типу ЕЦВ призначені для підйому води загальною мінералізацією (сухий залишок) не більше 1500 мг / л, водневим показником рН6 ,5-9, 5, температурою до 298К (25 ° С) з масовою часткою твердих механічних домішок не більше 0,01%, змістом хлоридів не більше 350 мг / л, сульфатів - не більше 500 мг / л, сірководню - не більше 1,5 мг / л.

Насоси виготовляються для загального застосування і для експорту в кліматичних виконаннях УІТ.

Наше підприємство пропонує глибинні насоси основний виробників  України та Росії:

ЗАТ "Херсонський електромеханічний завод" м.Херсон.

ТОВ ВКП “Азовенергомаш ” м. Бердянськ.

ВАТ "Лівнинасос" м.Лівни


 

Рекомендації по експлуатації насосів ЕЦВ

Повний комплект установки складається з відцентрового насоса, заглибного електродвигуна, струмопровідного кабелю, водопідйомного трубопроводу, обладнання устя свердловини (опорного пристрою, засувки, манометра з триходовим краном) і приладами автоматики.

Насосна уcтановка підвішується у свердловині на колоні водопідйомних труб і спускається у воду так, щоб верхній фланець клапанної коробки був нижче динамічного рівня у свердловині не менше, ніж на 1,5 метра.

Кожна ступінь свердловинного заглибного насоса складається з робочого колеса, лопаточного відведення та обойми. Вода надходить у насос через корпус основи на робоче колесо, що виготовляється із пластмаси (ударостійкий полістирол) або бронзи.

Підшипники заглибного насоса ЕЦВ змащуються відкачуваною водою. Погружний насос ніколи не повинен працювати «всуху» - навіть короткочасне включення насоса в роботу без води призводить до пошкодження підшипників обмотки двигуна.

Насос оснащений зворотним клапаном тарілчастого або кулькового типу, який, утримуючи стовп води у трубопроводі при зупинках насоса, полегшує повторний запуск насосного агрегату та оберігає від зворотного обертання коліс насоса і двигуна при раптовому відключенні останнього.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

You are here: Насоси свердловинні