Електро-Захід Електро Захід Русский Polska English
e-mail Друк PDF

Львівський міський парк «Левандівське озеро» впорядкують восени цього року.

Для біологічної очистки водойми, зменшення кількості органіки, через яку з часом утворюється мул, в озеро внесуть бактерію. Це наступний етап очищення Левандівського озера. Попередній проводили в кінці 2015 року. Тоді очистили дно від мулу, засипали його піском та провели дезинфекцію. Також відновили бортові стінки, очистили береги від сміття.

Цього року планують відновити навколишню територію парку, доріжки довкола озера замостять плиткою. Як розповів начальник міського управління екології та благоустрою Андрій Галушка, щоби забезпечити комфортний відпочинок мешканців, облаштують пляж із піску шаром 30 сантиметрів, частину дна водойми також покриють білим піском. У природоохоронному фонді міста на ці роботи передбачено 300 тис. грн.

Також на початку цього року на території парку провели реконструкцію освітлення, встановили тут 34 опори та світлодіодні світильники.

Як зазначив керівник міського управління екології та благоустрою Андрій Галушка,  обрали саме світлодіодне освітлення, бо це зменшить подальші витрати за рахунок збільшення тривалості дії.

Загальна вартість реконструкції освітлення становила 495 тис. грн. Ці кошти з бюджету розвитку міста скерували на розробку проекту, проведення експертизи, закупівлю опор і світильників та виконання самих робіт. Замовником є ЛКП «Зелений Львів», виконавець – ТзОВ «Галтехноком». Проект розробило ЛКП «Львівсвітло».

Загалом у Львові цього року встановили 1115 світильників та 400 опор, а також змонтували 34 км мереж.

«ДК Електро-Захід» пропонує зі складу у Львові та під замовлення промислові насоси, кабельно-провідникову та електротехнічну продукцію. Телефон (032) 245-47-53.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

You are here: Новини Коли впорядкують Левандівське озеро