Електро-Захід Електро Захід Українська Русский English

Новини

Email Drukuj PDF
There are no translations available.

Колектив «ДК Електро-Захід» вітає з Різдвом Христовим і Новим 2021 роком!

Ще один рік минає,

Скоро новий зустрічаєм,

Хай принесе нам щастя,

Все заплановане вдасться.

 

Хай линуть щирі вітання,

Збудуться добрі бажання,

Щоб усі були здорові.

Високого курсу любові,

 

Вакцини від бід, радісних змін,

Хорошої погоди, добрих новин,

Приємних сюрпризів, вірних друзів,

Теплого дому, достатку в усьому!

 
 
Email Drukuj PDF
There are no translations available.

Вітаємо з Різдвом Христовим і Новим 2020 роком!

Бажаємо, щоб Новий рік став для Вас роком злагоди, миру та добрих справ.

Нехай ці свята принесуть Вам радість і любов, щастя і здоров’я, втіху від близьких людей та вірних друзів.
Бажаємо наснаги до нових звершень, творчих ідей, достатку і процвітання.

Хай кожний день Нового року буде наповнений світлом і радістю, Різдво Христове зігріває любов’ю наші серця.
Дякуємо Вам за співпрацю!
Веселих свят і щасливого Нового року!

З найкращими побажаннями,
колектив «ДК Електро-Захід»

Email Drukuj PDF
There are no translations available.

У Львові оголосили конкурс серед багатоквартирних будинків Залізничного та Шевченківського районів на безкоштовне встановлення регуляторів подачі тепла.

З такою ініціативою у рамках акції "Ваш енергоефективний Дім» виступила будівельна корпорація РІЕЛ. Новітні системи енергозбереження — це запорука економії на витратах за опалення, - стверджує Ростислав Мельник, президент будівельної корпорації РІЕЛ.

Залежно від технічних характеристик будинку, пропонується впровадження системи енергозбереження двох типів: поквартирне та загальнобудинкове регулювання енерговитрат. За словами заступника директора з капітального будівництва корпорації РІЕЛ Миколи Магасевича, керувати подачею тепла до квартири при поквартирному регулюванні можна навіть зі смартфона.

Голова ОСББ (голова кооперативу, начальник ЖКГ чи керівник іншої форми управління будинком) має зібрати письмові згоди від мешканців та зареєструвати будинок у конкурсі, відправивши повідомлення на електронну адресу РІЕЛ. Мешканцям багатоквартирних будинків для участі у конкурсі на безкоштовне встановлення сучасних систем енергозбереження необхідно проголосувати на сайті energodim.riel.ua за свій будинок та надати згоду голові ОСББ, ЛКП або управляючої організації.

З деталями конкурсу можна ознайомитись на порталі будівельної корпорації РІЕЛ. Голосування триватиме до 26.04.2019р. включно.

За матеріалами ЗМІ

Email Drukuj PDF
There are no translations available.

«ДК Електро-Захід» - 2019.

Січень 2019р. традиційно був насичений святами і приємними подіями. Коло партнерів та обсяги ростуть і, відповідно, наш колектив збільшується.

Партнерські та дилерські угоди

Наші постійні партнери в січні 2019р. підтвердили свої наміри співпраці з ТОВ «ДК Електро-Захід» партнерськими угодами та сертифікатами дилера.

«ДК Електро-Захід», м.Львів, вул. Зелена,238, тел./факс (032) 245-47-53

ТОВ «ДК Електро-Захід» є представником заводів-виробників та компаній:

·         ВТЦ «Динамо-Континент»

·         ТОВ «Електромеханічний завод «Етал»

·         ПАТ «Херсонський електромеханічний завод»

·         ВТН «PROMOTOR» (Польща)

·         «Промелектро-Харків»

·         «САЄР Україна»та ін.

«ДК Електро-Захід» реалізує у Львові зі складу та під замовлення промислове обладнання: вентилятори, насоси, частотні перетворювачі, електрообладнання.

Email Drukuj PDF
There are no translations available.

Як розмістити вимикачі та розетки: поради від "Електро-Захід"

Прокладання кабелів для електропроводки та правильне розміщення розеток і вимикачів є одним із найважливіших питань на етапі проведення будівництва чи ремонту будинку. В майбутньому від цього буде залежати зручність, безпека і функціональність експлуатації приміщення. Якщо раніше вистачало кількох розеток та 1 двохпозиційного вимикача в кімнаті, то зараз, коли кількість техніки і різноманітних електроприладів значно збільшилася, цього буде мало.
Особливості установки розеток і вимикачів
1. Спосіб установки
Проводка у приміщенні може бути виконана відкритим або прихованим способом. Причому в кожній кімнаті варіант її прокладки може мати різний вигляд. Вибираючи вимикачі і розетки, слід врахувати специфіку монтажу електрофурнітури в кожному конкретному місці.
2. Номінальний струм
У всі квартири подається напруга 220 В, з частотою 50 Гц. Для вимикачів освітлення це не грає особливої ​​ролі, а ось щодо розеток слід враховувати, які будуть підключені електроприлади в цій точці. Споживана потужність будь-якого приладу приводитися в паспорті, напруга має стандартне значення. Обчислити при цьому значення споживаного струму легко. Як правило, для квартири при установці більш потужних приладів (електроплита, кондиціонер та ін.) достатньо розеток з номінальним струмом 16 А, що відповідає 3,5 кВт.
Зверніть увагу: для більш потужних електроприладів рекомендується монтувати з автоматами захисту, при цьому до них повинна прокладатися окрема лінія.
3. Ступінь захисту
При виборі розеток слід звертати увагу на індекс IP, який наноситься на корпус виробу. Він характеризує захищеність розетки від твердих фракцій (пилу) - перша цифра;  вологи - друга цифра. При виборі електрофурнітури необхідно орієнтуватися на те, де передбачається її монтувати. Адже оскільки чим вищий ступінь IP, тим ціна її, відповідно, більша.
Стандартні рекомендації в даному питанні такі:  - для житлових кімнат необхідно вибирати розетки з індексом IP53;  - для приміщень з підвищеною вологістю, що мають ризик можливого попадання води (ванна кімната, санвузол або кухня) - з IP56.
4. Форма контактної групи
Розетки бажано вибирати ті, які мають пружини. Вони значно підвищують довговічність контактів, виключають можливість їх розхитування. Найнадійніші контакти виконані з кольорового металу.
5. Ремкомплект
Зверніть увагу, чи є він у продажу, чи ні? В іншому випадку через дрібну несправність доведеться купувати новий вимикач (розетку).

За матеріалами ЗМІ
 

Strona 1 z 35

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

You are here: Nowo?ci