Електро-Захід Електро Захід Українська Русский English
Email Drukuj PDF
There are no translations available.

23 березня 2017 Національна комісія з державного регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг на засіданні прийняла рішення про підвищення тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення. Нові ціни на воду, проект яких розглядався з 25 січня 2017 року, затверджені для 43 ліцензіатів.

НКРЕКП розділила компанії-ліцензіати на дві групи. До першої групи внесені 36 ліцензіатів, тарифи для яких переглядались впродовж січня-серпня 2016 року. До другої - 18 компаній, тарифи для яких не переглядались тривалий час, або взагалі не встановлювались регулятором.

Відповідно, для ліцензіатів з першої групи тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення у 2017 зростуть на 9% - з 9,86 грн за м3до 10,76 грн за м3. Тарифи для компаній з другої групи зростуть в середньому на 37%, з 9,18 грн за м3 до 12,54 грн за м3.

Також НКРЕКП затвердила ліцензійні умови у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання і водовідведення та з виробництва електроенергії.

Місцеві органи державної влади та органи місцевого самоврядування будуть ліцензувати та встановлювати тарифи у сфері водопостачання та водовідведення у разі, якщо:

  •  сукупна чисельність населення на території провадження ліцензованої діяльності менше 100 тис осіб;
  • до 300000 м3 на рік з централізованого водопостачання;
  • до 200000 м3 на рік з централізованого водовідведення.

 Таким чином, 67 % діючих ліцензіатів НКРЕКП з централізованого водопостачання та водовідведення та 74 % ліцензіатів у сфері теплопостачання повністю переходять під контроль місцевих органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

За матеріалами ЗМІ

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

You are here: Nowo?ci Підвищення тарифів