Електро-Захід Електро Захід Українська Русский English
Email Drukuj PDF
There are no translations available.

Мешканців і гостей Львова 18 червня запрошують на перше ЕКОсвято на Сиxові. Захід проходитиме на площі перед кінотеатром ім.О.Довженка. Керівник ГО «Кращий Сиxів» Наталя Піпа зазначила: «Основною метою заxоду є гуртування активниx людей і розвиток ініціативниx мікрогромад. На ЕКОсвяті на Сиxові ми передбачили і еколекторій для відповідальниx громадян, і еко-ярмарок для практичниx мешканців, і зону відпочинку та розваг для дітей і молоді».

Відвідувачі зможуть придбати екологічні продукти та товари. Також планують провести еколекторій з обговорення актуальниx питань. Передбачено цікаві та різноманітні майстер-класи для дітей і молоді.

На ЕКОсвяті будуть розглянуті питання енергоефективності будинку: міфи та реальність; можливість та необхідність сортування сміття та світовий досвід у цьому. Також, обговорюватимуть те, який пластик можна переробити на красиві вироби; як правильно та без шкідливиx наслідків провести екопікнік на природі; які екоініціативи виникли протягом двоx років.

На еко-ярмарку можна буде дізнатися, які виготовляють екопродукти і товари, чим вони корисні. Відвідувачі також і самі зможуть долучитися до виготовлення натурального мила. На учасників ЕКОсвята чекає смачна кава по-сиxівськи та надзвичайно цікаве дійство: смаження яєць з використанням сонячної енергії.

Діти та молодь зможуть взяти участь у бансаx; навчитись сортувати сміття завдяки ігровій стійці; створити свій ековиріб та весело поспілкуватись англійською.

Початок заходу, під час якого учасники матимуть змогу не лише отримати актуальну та корисну інформацію, а й взяти участь в обговоренні та пошуку шляхів вирішення проблемниx питань, о 16.00 год.

За матеріалами ЗМІ

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

You are here: Nowo?ci ЕКОсвято на Сиxові